AYSAM BÜYÜYOR!

09/04/2024

AYSAM BÜYÜYOR!

Samsun’un ünü yurtdışına yayılmış ihracat firmalarından Aysam Ortopedi Tıbbi Aletler ailesi geleneksel iftar yemeğinde bir araya geldi

Samsun’un organize sanayi bölgesinde(OSB), kurulduğu günden bu yana büyük aşama gerçekleştirerek dünyaya ihracat alanında da bölgenin gurur firması olan Aysam Ortopedi ve Tıbbi Aletler yöneticileri ve personel, geleneksel iftar yemeğinde bir kez daha buluşmanın sevincini yaşadı.

‘HAYALLERİMİZ BİRLİKTE GERÇEK OLDU’
Kadhirga Otel restoranında gerçekleştirilen iftar yemeği sonrası bir açıklamada bulunan Aysam Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Aydemir, “Çok uzun yıllar birlikte çalışıyor, birlikte üretiyoruz. Biz büyük bir aileyiz. Büyük bir aile olarak hep birlikte hayallerimizi gerçekleştirdik. AYSAM bugün 100 ülkeye ihracat yapmayı başardı. Bunun için mutlu ve gururluyuz. Her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.

‘DİRSEK DİRSEĞE ÇALIŞTIK’
Genel Müdür Yardımcısı Ufuk Güler de, “18 yıldır Ahmet bey ile birlikte bu firmada dirsek dirseğe çalıştık, firmamızı bugünlere getirdik. Gururluyum” ifadelerini kullanarak tüm çalışanların bayramını da kutladı.

Semazen gösterisiyle süslenen iftar yemeği programında ayrıca firmada 5 yılını dolduran tüm çalınşanlara ‘Teşekkür Serfitikası’ verildi.

Kaynak : Yenigün Gazetesi

Aysam in the Press

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *