Hakkımızda

Kurulduğumuz 2001 yılından bu yana bilgiyi, teknolojiyi, insan ve hayvan sağlığını odağımızda tutarak gelişmeye ve üretmeye devam ediyoruz. Tüm bu süreçlerde ilk sorumluluğumuzun hastalarımız ve sağlık çalışanlarımız olduğunun bilincinde ilerlerken bilgi ve birikimimizi modern mühendislik metotları ile birleştirerek milyonlarca hastanın iyileşmesine ve hareket yeteneğini geri kazanmasına yardımcı oluyoruz. Yurtiçinde kamu hastaneleri, veteriner klinikleri ve distribütörlerimiz aracılığıyla; yurtdışında ise 6 kıta ve +100 ülkeye yaptığımız ihracatlarımız ile dünyanın dört bir yanında olan hastalarımıza ulaşıyoruz. Tüm insanların ayrım gözetilmeksizin sağlığa ulaşmasının önemini her zaman vurgularken yurtiçi ve yurtdışında birçok yardım kuruluşuna ürünlerimizin ulaşmasını sağlıyoruz. AR-GE ve ÜR-GE faaliyetlerimizle verimliliği arttırarak ülkemizin kalkınmasına ve gelişimine önem verirken TÜBİTAK, üniversiteler ve diğer kuruluşlar tarafından desteklenen tüm çalışmalara da ürünlerimiz ile katkı sağlamaya devam ediyoruz.

Sorumluluğumuzun sadece insan ve hayvan sağlığı olmadığının bilincinde olarak tüm üretim süreçlerimizde “gezegen sınırları içerisinde iyi yaşayabilme” vizyonunu ön plana çıkararak ülkemizin kaynaklarına ve çevreye zarar vermeden sürdürülebilir üretim anlayışını benimsiyoruz.

Aysam olarak Toplam Kalite Yönetim anlayışını firmamızda öncelikli olarak görüyoruz.  Müşteri memnuniyeti, liderlik, iş birliği ve katılımcılık gibi prensiplere dayandırdığımız kalite yönetimimizde amacımız müşterilerimizin beklentisini karşılamak, hataları en aza indirmek, verimliliği arttırmak ve en önemlisi çalışanlarımızı sürekli olarak eğitmek ve geliştirmektir. Hammaddeden başlayarak tüm üretim ve satış sonrası süreçlerimizde hiçbir sürecin kusursuz olmadığını biliyor ve sürekli iyileştirmeyi kalite politikamız olarak benimsiyoruz.

14.170 ortopedik travma ürünleri, 285 total diz ve kalça protezleri, 741 sterilizasyon konteyner, aksesuarları ve delikli sterilizasyon sepetler, 410 maxillofacial (implant) ürünleri, 11.355 ortopedik cerrahi aletler ve ortopedik cerrahi enstrüman setlerden oluşan toplam 26.961 tane ürüne ev sahipliği yapmaktayız. Devam eden AR-GE ve ÜR-GE çalışmalarımız ile her geçen yıl ürün portföyümüzü daha da genişletmeye devam ediyoruz.

Ortopedik cihazlar ve tıbbi teknoloji alanındaki yeni gelişmelerle, doktorlarımızdan hastalarımıza kadar çeşitli çözümler sunmaktan gurur duyuyor ve işimizi ilk günkü özveri ve istek ile yapıyoruz.

Kalite Yönetimi

Tüm süreçlerimizde insan ve hayvan sağlığı alanında çalıştığımızın bilincinde olarak CE, ISO 9001, ISO 13485 standartlarına ve 93/42/EEC Tıbbi Cihazlar Yönetmeliğine uygun üretim ve üretim sonrası süreçleri gerçekleştirmekteyiz. Ürünlerimizin güvenli ve etkili bir şekilde üretilmesini ve dağıtılmasını sağlayarak sağlık sektöründe yüksek teknoloji cihazların kullanılmasına olanak sağlamaktayız.