2022 RUSYA SAĞLIK FUARI

12/12/2022

2022 RUSYA SAĞLIK FUARI

​​​​​​​

5-9 ARALIK 2022 TARİHLERİNDE RUSYA’DA DÜZENLENEN 2022 RUSSIAN HEALTH CARE FUARI’NA KATILDIK.

Rusya Sağlık Haftası, uluslararası ticaret fuarlarını, kongreleri, forumları, konferansları ve diğer etkinlikleri bir araya getiren Rusya’daki en büyük sağlık projesidir. Rusya Sağlık Bakım Haftası, sağlık, üretim ve turizm alanlarında Rus makamları ve hükümetleri, yasama, federal ve bölgesel yürütme organları tarafından destekleniyor.

Rusya Sağlık Bakım Haftası Uluslararası Bilimsel ve Pratik Forumu kapsamında düzenlenen bir dizi sergi ve kongre. Rusya Sağlık Bakım Haftası, Rusya’nın yeni tıbbi ekipman, ürün ve sarf malzemelerinin sergilendiği ana platformdur.

Sağlık sektöründe dünyada düzenlenen RUSSIAN HEALTH CARE fuarında katılımcı firmalar ziyaretçileriyle fuar alanında tekrar buluştu. Birçok firmanın katıldığı fuarda 150 ülkeden gelen ziyaretçiler firmalarla şahsen görüşme fırsatını buldu.

AYSAM, standında geniş ürün grubundan örneklerini sergiledi. 2022 yılında yenilenen FG040 numaralı standında yer alan AYSAM; Ortopedik Travma Ürünleri, Ortopedik Cerrahi Enstrüman Setleri, Total Diz ve Kalça Protezi, Sterilizasyon Konteyner ve Aksesuarları, Delikli Sac Sepetler, Ortopedik Enstrüman Konteynerleri, Ortopedik Cerrahi Alet ürünlerini sergileyerek ziyaretçilerin ilgisini ve beğenisini aldı.

Geçmiş Etkinlikler

Cevap Yazınız

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir